AcasaCautareGrupuriInregistrareConectare
www.Game-State.eu

Distribuiti | 

samp server foarte tare masini cu nume cunoscut (ferarri porsche. etc) arma infinita hai pe server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
catalin9
Vizitator

MesajSubiect: samp server foarte tare masini cu nume cunoscut (ferarri porsche. etc) arma infinita hai pe server   Vin 06 Sept 2013, 05:12

ip ul serverului este 192.168.1.129:7777 . este nou deschis , factiuni romanesti (politia romana. armata romana. etc) masini cu nume real (ferarri,lada, jeep. etc). va stept pe server. inca nu am site la server , pentru discuti pe facebook akolo voi face si anunturi pana deschid site ( facebook Catalin Ionut Postea) va astept pe server. am uitat sa zic primiti level 2 si 6 rp la lvl 3 masina personala la lvl 5 o arma infinita. Serverul are incorporat pe langa bani si coins. Cu acesti coinspe care ii faci din payday si eventuri poti cumpara bani , drugs , mats ... Nu mai sta hai pe server si bagama in lista la facebook pt ca pe facebook voi anunta evenimente si altele legate de samp.
Sus In jos

samp server foarte tare masini cu nume cunoscut (ferarri porsche. etc) arma infinita hai pe server
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» CEL MAI TARE SERVER DE SAMP DIN ROMANIA 93.119.30.76:7777
» HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
» scriptez sv de samp/vand gm-uri samp foarte bune si cautate orice mod/ vand 2 domenii .ro 3 euro fiecare! add: chron.samp@yahoo.com
» HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56 Mode: FlyGaming RPG V0.1 Map: Los Santos HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: San Andreas :: Servere Sa-mp-
Mergi direct la:  
TOP-RO - Top siteuri din Romania