AcasaCautareGrupuriInregistrareConectare
www.Game-State.eu

Distribuiti | 

Promovare SaMp.LcSNeT.Ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrey

Data de inscriere : 21/05/2013

MesajSubiect: Promovare SaMp.LcSNeT.Ro   Mar 21 Mai 2013, 18:19

Bună ziua!

Aş dorii să vă prezint un server de samp înfiinţat in mai - iunie 2009 care de-a lungul timpului a fost printre primele servere din România.

Cu ajutorul dumneavoastră am dorii să-l readucem in primele 10 locuri din TOP.

HostName: LcSNeT '0.3x' - Ultimate RPG Server
Address: samp.lcsnet.ro:7777
Players: xxx / 200
Ping: 12
Mode: • LCSNET v0.2 •
Map: San Andreas

Facţiunile sunt următoarele :

Să vă spun câteva lucruri care cred eu că vă vor incânta :

^ Cei din echipajele SMURD au acum o nouă sarcină pt că ştiţi şi dumneavoastră de obicei facţiunea este foarte plictisitoare ... ei bine nu şi pe LcSNeT unde băncile LS-LV pot fi furate şi detonate , şi imediat după detonare se va trimite o avertizare către cei din SMURD , iar ei au sarcina de a stinge flăcările şi pentru asta se primesc bani frumoşi ... vă lăsăm pe voi să descoperiţi.

^ Sistemul de misiuni este activat din 2 în 2 ore , ce trebuie să faceţi este să vă duceţi la " discheta de salvare " de langa banca LS şi de acolo puteţi activa fel şi fel de misiuni foarte frumoase şi bănoase!

^ Se pot cumpăra 3 vehicule personale şi 3 case , deci dacă eşti milionar , ce mai aştepţi ? vin-o şi cumpără ce-ţi vrea inima!

^ Cu alte cuvinte vă aşteptăm pe server şi vă lăsăm să descoperiţi singuri ce lucruri interesante sunt pe LcSNeT!
Sus In jos

Promovare SaMp.LcSNeT.Ro
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» caut scripter samp bun pe mod roleplay il platesc bine add id de mess: c.enjoyz
» Samp.GamesIasi.Ro - TheGodfather [0.3c]
» scriptez sv de samp/vand gm-uri samp foarte bune si cautate orice mod/ vand 2 domenii .ro 3 euro fiecare! add: chron.samp@yahoo.com
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» irealgame.samp.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: San Andreas :: Servere Sa-mp-
Mergi direct la:  
TOP-RO - Top siteuri din Romania